Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21214
Stary 05.11.2019, 15:55
Rzucając na sam koniec, myślę, że przy aktualnych okolicznościach zarząd powinien dwoić się i troić, żeby w zimie znaleźć jakiekolwiek wsparcie finansowe które pozowli nam na przetrwanie w 1 lidze i w jakiś spoósb pokryje straty jakie poniesiemy, wiadomo, że utrzymanie jest najważniejsze ale chyba rozsądnie byłoby nie stawiać wszystkiego na jedną kartę.
Odpowiedz cytując