|
Rzucając na sam koniec, myślę, że przy aktualnych okolicznościach zarząd powinien dwoić się i troić, żeby w zimie znaleźć jakiekolwiek wsparcie finansowe które pozowli nam na przetrwanie w 1 lidze i w jakiś spoósb pokryje straty jakie poniesiemy, wiadomo, że utrzymanie jest najważniejsze ale chyba rozsądnie byłoby nie stawiać wszystkiego na jedną kartę.
|