Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21212
Stary 05.11.2019, 15:43
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko jestem zdania, że należy walczyć o tą ekstraklasę i spłacanie zadłużenia do upadłego, przynajmniej nie będziemy mieć dylematu "co by było gdyby" jeśli mimo wszelkich prób i tak by się nie udało.
Zgadzam się w 1906%. Trzeba działać tu i teraz i za wszelką cenę utrzymać Ekstraklasę, bo już od następnego sezonu z samych praw telewizyjnych klub dostanie kilka milionów więcej niż teraz.
Odpowiedz cytując