Stelio napisał(a):

|
Mimo wszystko jestem zdania, że należy walczyć o tą ekstraklasę i spłacanie zadłużenia do upadłego, przynajmniej nie będziemy mieć dylematu "co by było gdyby" jeśli mimo wszelkich prób i tak by się nie udało.
|
Zgadzam się w 1906%. Trzeba działać tu i teraz i za wszelką cenę utrzymać Ekstraklasę, bo już od następnego sezonu z samych praw telewizyjnych klub dostanie kilka milionów więcej niż teraz.