Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21210
Stary 05.11.2019, 15:13
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
...
Ale wiesz, że taki marsz z IV ligi do Ekstraklasy może nam zająć nawet 10 lat i wcale może się nie udać jak to sobie ładnie rozpisałeś i utkniemy w II czy I lidze na długie lata? Gdzie w tym czasie będziemy grać? Wynajęcie stadionu na Reymonta to przecież 123 tys. zł za jeden mecz. Co z bazą treningową? Co z osobami, u których mamy długi, np. panem Kwietniem na czele, przecież on w razie upadku straci całą kasę, którą nam pożyczył i na pewno w przyszłości nam już nie pomoże. Sponsorzy też się od nas odwrócą, bo nikt normalny nie będzie dawał dużej kasy na kopanie się po czołach w niższych ligach, których nikt nie pokazuje. Kim i za co będziemy grać? Juniorami wzmocnionymi oldbojami? Kiboli będzie jeszcze więcej w niższej lidze, a większość zwykłych kibiców odejdzie i zapomni o klubie. Kibiców przyjdzie tyle ile teraz na Hutnik chodzi. Taka jest niestety smutna prawda.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 05.11.2019 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując