|
Miasto chyba chce upadku Wisły bo inaczej ich działań (albo braku działań) nazwać nie można. Jak Wisła spadnie do 4 ligi to się włodarzom miasta oczy otworzą, ale wtedy będzie już za późno. Uj wie, czy w obecnej sytuacji taki reset nie wyszedłby nam na dobre? Zacząć wszystko od zera, bez długów z nowym inwestorem u sterów (dużo mówiło się o przejęciu Wisły przez małopolskich przedsiębiorców jeżeli ta będzie wolna od długów i kiboli) Prawda jest taka, że żeby zachować status quo musielibyśmy znaleźć frajera (czyt. inwestora) który pospłaca wielomilionowe długi i zainwestuje kolejne miliony w odbudowę klubu... Szczerze ? Coraz bardziej wątpię w taki scenariusz. Powiem więcej, to jest nierealne!
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|