Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 05.11.2019, 14:33
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Zawsze najlepsi siedzą na ławce. Na tym forum to szczególnie widocznie.

Pamiętam jak za Kiko też były słuchy, że wystawia "bo lubi", aż przyszedł mecz pucharowy w Kielcach gdzie wszyscy rezerwowi się skompromitowali. Tutaj byłoby podobnie.
Nie trzeba sięgać aż do Kiko, przecież były protesty czemu nie grają Pawłowski, Grabowski, Szot, Kumah. Wszyscy zagrali, jedynie Kumah zaliczył słaby występ, reszta się skompromitowała.

Jeżeli Szota nie gra w naszej sytuacji znaczy że jest beznadziejny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując