mr_kwolf napisał(a):

Zawsze najlepsi siedzą na ławce. Na tym forum to szczególnie widocznie.
Pamiętam jak za Kiko też były słuchy, że wystawia "bo lubi", aż przyszedł mecz pucharowy w Kielcach gdzie wszyscy rezerwowi się skompromitowali. Tutaj byłoby podobnie.
|
Nie trzeba sięgać aż do Kiko, przecież były protesty czemu nie grają Pawłowski, Grabowski, Szot, Kumah. Wszyscy zagrali, jedynie Kumah zaliczył słaby występ, reszta się skompromitowała.
Jeżeli Szota nie gra w naszej sytuacji znaczy że jest beznadziejny.