Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 05.11.2019, 14:30
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale jak już przywołujesz ten pamiętny mecz - porażka 5-1 w Wawie była wtedy jak już zapewniliśmy sobie MP, a nasze gwiazdory piły do rana w hotelu opijając mistrzostwo i grali na kacu. Legia jednak wtedy grała o prestiż i grała na całego.

Nie porównywałbym tych 2 meczy akurat.
Wybrałem go losowo, dla uzasadnienia, że takie pojedyncze mecze mogą się zdarzać. Zresztą, z punktu widzenia "spodziewania się" szokującego wyniku, to tam pewnie prawdopodobieństwo należałoby uznać za niższe niż w przypadku ostatniego 0-7.

Mniejsza o to, to był tylko przykład.

Naszym problemem nie jest to 0-7. Porażkę wyjazdową z Legią w naszej sytuacji i tak można było kalkulować, czy byłoby to 0-1, 0-7 czy 0-15, różnica jest co najwyżej w samopoczuciu, ale nie w sytuacji w tabeli. Większym problemem jest wczorajsza przegrana i widoki na mecz z Arką.
Odpowiedz cytując