ramzes190 napisał(a):

Dlaczego Janicki jest forowany? Bo po takim meczu trzeba go uratować, podbudować mentalnie. Jak dasz komuś drugą szansę to będzie wierny i będzie walczył jak lew, tutaj mu się w miarę to udało, przynajmniej nic nie schrzanił.
Inna sprawa, że z gówna bata nie ukręci i pewnego poziomu już nie przeskoczy. IMHO Sadlok na srodku lepiej by sobie poradził, na lewej i tak nie daje, ani dośrodkowan ani ofensywnych wejść.
|
Drugą szansę? na 14 kolejek grał praktycznie wszystko od deski do deski. A według mnie to już po pierwszej kolejce u siebie ze Śląskiem to on powinien dostać drugą i ostatnią szansę. Zagrał tak niepewnie, kiks za kiksem, jedynie fuks sprawił, że skończyło się tylko 0:1. W kolejnych meczach wcale nie wyglądało to lepiej, Klemenz zamazywał obraz bo grał na prawdę solidnie na ŚO. A już wtedy należało wrócić Maćka na ŚO bo na boku obrony jest zwyczajnie słaby. Gorsze jest jednak to, że to nie obrona jest naszą najsłabszą formacją