Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 05.11.2019, 14:07
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Ja pamiętam na ten przykład taki wynik, kiedy nasz dream-team (zresztą ze Stolarczykiem, Błaszczykowskim i Brożkiem w składzie) dostał na Legii 5 bramek. Chwilę później dołożyli zresztą kolejne 3 bramki w plecy z Lechem. A i tak w tamtym sezonie zdobył mistrzostwo z ogromną przewagą nad resztą stawki.

W kategorii pojedynczych meczów - tak, takie wyniki się zdarzają. I tak, to nie ten jeden mecz jest problemem. Problemem są pozostałe.
Ale jak już przywołujesz ten pamiętny mecz - porażka 5-1 w Wawie była wtedy jak już zapewniliśmy sobie MP, a nasze gwiazdory piły do rana w hotelu opijając mistrzostwo i grali na kacu. Legia jednak wtedy grała o prestiż i grała na całego.

Nie porównywałbym tych 2 meczy akurat.

(Jeśli dobrze pamiętam najmniej się schlał Żurawski który wtedy gola strzelił)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 05.11.2019 o godz. 14:11.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując