Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 05.11.2019, 14:01
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajmy, że Legia jest w mega gazie, regularnie strzela wszystkim po pięć, sześć goli...

Takie wyniki się zdarzają, po prostu mamy bardzo słabą kadrę. Pamiętacie czasy Kasperczaka, Smudy itp? Kiedy to my mieliśmy dream team, a pół ligi bankrutowało? Regularnie wygrywaliśmy siedmioma, ośmioma bramkami.
Ja pamiętam na ten przykład taki wynik, kiedy nasz dream-team (zresztą ze Stolarczykiem, Błaszczykowskim i Brożkiem w składzie) dostał na Legii 5 bramek. Chwilę później dołożyli zresztą kolejne 3 bramki w plecy z Lechem. A i tak w tamtym sezonie zdobył mistrzostwo z ogromną przewagą nad resztą stawki.

W kategorii pojedynczych meczów - tak, takie wyniki się zdarzają. I tak, to nie ten jeden mecz jest problemem. Problemem są pozostałe.
Odpowiedz cytując