Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1071
Stary 05.11.2019, 14:00
Wspominki jaką to kadrę mieliśmy już niczego nie zmienią w kontekście uratowania ligi.
Fakt jest taki, że obecni kopacze są dużo słabsi. Nie na tyle jednak, żeby z tej ligi spaść.
Uważam, że największym problemem jest obecnie sfera mentalna, nawet nie średniosłabe umiejętności.
To tak jak się ma w pracy szefa, który przychodzi smutny, zdołowany i bez pomysłu, to udziela się to pracownikom. Syndrom wypalenia zawodowego.
Jeśli do tego dochodzi zwykły ludzki dół i brak 100% kompetencji do pełnienia danej funkcji, to trudno oczekiwać wyników.
I teraz kombinację wszystkiego co powyższe widać u Stolarczyka i jego drużyny.
Rozwiązania są 2:
- albo dać mu kogoś krótkoterminowo/tymczasowo do wsparcia, żeby odciążyć go psychicznie, podbudować i przejąć tą część motywacyjną (vide Sobol i prawdopodobnie jego niedoceniana rola w drużynie)
- albo poszukać nowego trenera i wnieść cokolwiek nowego do teamu.
Rozwiązanie nr 3 z zakupem nowych zawodników to już średnioterminowe a na to nie ma czasu.
Odpowiedz cytując