Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 05.11.2019, 13:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Poza tym, dziennikarze podsumowali już wypowiedzi Stolarczyka " nie ma trzech zdecydowanie lepszych od nas zespołów w tej lidze" i jakoś do nich pretensji nie masz?
Nie słuchałem tego wywiadu, wiec nie wiem czy to dosłowna treść, ale w tej wersji zdanie to jest w pełni prawdziwe.

Nie ma trzech, na tę chwilę jest co najmniej 10 zespołów zdecydowanie lepszych od nas w tej lidze.
Odpowiedz cytując