Karherop napisał(a):

|
Poza tym, dziennikarze podsumowali już wypowiedzi Stolarczyka " nie ma trzech zdecydowanie lepszych od nas zespołów w tej lidze" i jakoś do nich pretensji nie masz?
|
Nie słuchałem tego wywiadu, wiec nie wiem czy to dosłowna treść, ale w tej wersji zdanie to jest w pełni prawdziwe.
Nie ma trzech, na tę chwilę jest co najmniej 10 zespołów zdecydowanie lepszych od nas w tej lidze.