wolfy napisał(a):

|
Skąd założenie że nie zagra gorzej od Niepsuja? To jest klasyczna bajka kibiców: "na pewno nie zagra gorzej niż...", a potem wychodzi i gra gorzej.
|
Zawsze najlepsi siedzą na ławce. Na tym forum to szczególnie widocznie.
Pamiętam jak za Kiko też były słuchy, że wystawia "bo lubi", aż przyszedł mecz pucharowy w Kielcach gdzie wszyscy rezerwowi się skompromitowali. Tutaj byłoby podobnie.