LucjuszWielki napisał(a):

Cuesta
Pietrzak --Arsenic--Gonzalez--Bartkowski (Palcic)
Pol Llonch,--Velez
Bascha
Imaz -Lopez
heh gotowy skład na MP straciliśmy za frajer - była ułożona 11 zawodników, którzy dziś rozneiśliby parchovie 5:0 :/
|
W 10 na 11 byśmy niewiele spotkań wygrali, nie mówiąc o mistrzostwie