Karherop napisał(a):

Kmiecik raczej już dawno nie wtrąca się w sprawy taktyczne, że o selekcji nie wspominając.
Natomiast to co napisał kolega wyżej o ustawianiu Klemenza to na PO, to na DP, świadczy o tym że Stolarczyk się pogubił, bo przedkłada swoją intuicję nad realne możliwości zawodników.
Zapewne w zdecydowanej większości wchodzą na plac zawodnicy najlepsi w danym momencie w drużynie, jednakże jeśli Stolarczyk ocenia ich tak samo, jak ocenia spotkania z naszym udziałem to można mieć wiele wątpliwości...
|
mozesz w koncu napisać jakie masz papiery trenerskie?