Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 05.11.2019, 13:09
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kmiecik raczej już dawno nie wtrąca się w sprawy taktyczne, że o selekcji nie wspominając.

Natomiast to co napisał kolega wyżej o ustawianiu Klemenza to na PO, to na DP, świadczy o tym że Stolarczyk się pogubił, bo przedkłada swoją intuicję nad realne możliwości zawodników.

Zapewne w zdecydowanej większości wchodzą na plac zawodnicy najlepsi w danym momencie w drużynie, jednakże jeśli Stolarczyk ocenia ich tak samo, jak ocenia spotkania z naszym udziałem to można mieć wiele wątpliwości...
mozesz w koncu napisać jakie masz papiery trenerskie?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując