Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1062
Stary 05.11.2019, 13:07
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
No to teraz będziemy w plery, pisałem z rok temu, że ogrywanie na siłę Lisa przyniesie więcej strat niż pożytku: tj zawalił nam w zeszłym sezonie pierwszą ósemkę, a dzisiaj mamy go na ławie... Poza tym najlepszy był manewr kiedy całą rundę gra Lis, przychodzi najważniejszy mecz - derby - i Stolarczyk wstawił Buchalika, który zaraz zeszedł z kontuzją. To pokazało jakie mają zaufanie do jego umiejętności i dlaczego dawali grac w innych meczach :/

Taktyka niestety nie wypaliła. Królewski myślał, ze wypromujemy jakiś młodych i będziemy fabryką, a tu lipton...

Za czaców Junco sprowadzaliśmy gwiazdorów, którzy obecnie super sobie radzą w innych klubach. :/

Cuesta
Gonzalez
Arsenic
Palcic
Bartkowski
Pietrzak
Imaz, Lopez, Pol Llonch, Bascha, Velez

To zawodnicy, którzy dziś zdobyliby MP :] tak sobie wspominam tylko
W ogóle jak tak negocjowali to myślałem, że w tym sezonie dalej będą go ogrywać. A tymczasem Stolarczyk posadził go na ławie. Po co go więc zatrzymano? Nie ogarniam. Janekx89 już pisał, że w poczynaniach Stolarczyka trudno było szukać sensu już, gdy pracował w Pogoni.

A u nas? Dano mu jeszcze większą władzę niż u Portowców.

@Arked uszczegółowiaj o co Ci chodzi Pomyślałem oczywiście o pieniądzach. Z Twoimi punktami się zgadzam.
Odpowiedz cytując