No to teraz będziemy w plery, pisałem z rok temu, że ogrywanie na siłę Lisa przyniesie więcej strat niż pożytku: tj zawalił nam w zeszłym sezonie pierwszą ósemkę, a dzisiaj mamy go na ławie... Poza tym najlepszy był manewr kiedy całą rundę gra Lis, przychodzi najważniejszy mecz - derby - i Stolarczyk wstawił Buchalika, który zaraz zeszedł z kontuzją. To pokazało jakie mają zaufanie do jego umiejętności i dlaczego dawali grac w innych meczach :/
Taktyka niestety nie wypaliła. Królewski myślał, ze wypromujemy jakiś młodych i będziemy fabryką, a tu lipton...
Za czaców Junco sprowadzaliśmy gwiazdorów, którzy obecnie super sobie radzą w innych klubach. :/
Cuesta
Gonzalez
Arsenic
Palcic
Bartkowski
Pietrzak
Imaz, Lopez, Pol Llonch, Bascha, Velez
To zawodnicy, którzy dziś zdobyliby MP :] tak sobie wspominam tylko
