LucjuszWielki napisał(a):

|
Akurat Niepsuj nie jest taki beznadziejny jak reszta, którą wymieniłeś... Po co "młodzi" typu Szota, Zdybowicz czy Pawłowski to nie mam pojęcia, ale liczenie na to, że wypalą i ktoś ich kupi za ciut większe pieniadze jest żałosne. Przykład Lisa powinien być przestrogą.
|
Akurat za Lisa propozycje były zarówno zimą jak i latem. Zarząd się przeliczył w negocjacjach i wyszli na tym jak Zabłocki na mydle.
O tym, że propozycje były wiem na pewno. Z pierwszej ręki.