Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1059
Stary 05.11.2019, 12:50
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Akurat Niepsuj nie jest taki beznadziejny jak reszta, którą wymieniłeś... Po co "młodzi" typu Szota, Zdybowicz czy Pawłowski to nie mam pojęcia, ale liczenie na to, że wypalą i ktoś ich kupi za ciut większe pieniadze jest żałosne. Przykład Lisa powinien być przestrogą.
Akurat za Lisa propozycje były zarówno zimą jak i latem. Zarząd się przeliczył w negocjacjach i wyszli na tym jak Zabłocki na mydle.

O tym, że propozycje były wiem na pewno. Z pierwszej ręki.
Odpowiedz cytując