sevenheaven napisał(a):

Na litość boską.. odnoszenie się do Wolfy, który by pałę Stolarczykowi zrobił, serio nie jest obiektywne.
powiedz mi kto ściągnął Pawłowskiego, Niepsuja, Janickiego, Szote ? przecież są to autorskie pomysły naszego trenera ! jesli do tego dodamy Silve i Chuce to mamy obraz jaki mamy
kto odpowiada za przygotowanie fizyczne ? w każdym meczu przebiegamy mniej km od drużyny przeciwnej !!
czego oczekuje od druzyny która przegrała 07 ? że wyjdzie na pełnej kur.. na spotkanie.. efekt ?
Nasi z rakowem po 1 połowie:
0 celnych strzałów
0 strzałów !!
baa ! przez cały mecz oddali 2 strzały - 1 celny jakiś farfocel w 91 minucie
0 rzutów rożnych..
kto ich tak zmotywował jak nie Stolarczyk ?
|
Akurat Niepsuj nie jest taki beznadziejny jak reszta, którą wymieniłeś... Po co "młodzi" typu Szota, Zdybowicz czy Pawłowski to nie mam pojęcia, ale liczenie na to, że wypalą i ktoś ich kupi za ciut większe pieniadze jest żałosne. Przykład Lisa powinien być przestrogą.