pawlozm napisał(a):

Dokładnie tak uważam, że jest słabym selekcjonerem. Kto najlepszego obecnie naszego ŚO Klemenza wystawia w kilku meczach na nieswojej pozycji Automatycznie osłabiając dwie pozycje: ŚO bo zdejmuje z niej najlepszego naszego ŚO i pozycje na którą przestawiał Klemenza (czy to PO czy to DP), który potrafi grać jedynie na ŚO. Więc mam prawo uważać, że Stolarczyk i jego doradcy są fatalni.
Ale ja ci wytłumacze o co chodzi. Niepsuj to AUTORSKI pomysł Stolara więc jak by na niego nie stawiał to przyznał by się do błedu. a jak widzimy choćby po wczorajszej konferencji po meczu- on tego nie potrafi.
Janicki czemu jest tak forowany? nawet po tak fatalnym meczu jak w Wawie gdzie parodiował gre w piłke, gość wychodzi znowu. Zamiast przywrócić Sadloka na ŚO do Klemenza, bądź już nawet Wasyla. Ale tu znowu Janickiego ściągał Stolar.
|
Dlaczego Janicki jest forowany? Bo po takim meczu trzeba go uratować, podbudować mentalnie. Jak dasz komuś drugą szansę to będzie wierny i będzie walczył jak lew, tutaj mu się w miarę to udało, przynajmniej nic nie schrzanił.
Inna sprawa, że z gówna bata nie ukręci i pewnego poziomu już nie przeskoczy. IMHO Sadlok na srodku lepiej by sobie poradził, na lewej i tak nie daje, ani dośrodkowan ani ofensywnych wejść.