Arked napisał(a):

|
Braliśmy kogo popadnie w tym oknie transferowym. Nasze możliwości transferowe są na poziomie 1 ligi.
|
Ale Ty to wiesz, czy tak sobie założyłeś? Bo ja nie widzę, żadnego 1-ligowca, w którym płacono by 300 tys. zł rocznie rezerwowemu 39-letniemu obrońcy. Nie widzę też żadnego, który ma w kadrze tylu doświadczonych piłkarzy co Wisła: Kubę, Brożka, Boguskiego, Sadloka, Janickiego, Burligę... Nie znam też żadnego 1-ligowca, którego stać byłoby na sprowadzenie Chuki i Janickiego. Który proponowałby zawodnikowi 20 tys. € miesięcznie kontraktu.
Skończ już pisać te głupoty. Nie jesteśmy już krezusem, ale też nie z krezusami podejmujemy walkę. Nasze możliwości finansowe są na poziomie dolnej połowy Ekstraklasy. Tak jak innych drużyn dolnej połowy Ekstraklasy.