Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 05.11.2019, 12:34
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Stawiam teze ze Kumah nie gra bo to grajek Kwietnia. Tak wyczytalem na forum i tylko lacze fakty.
A ja stawiam teze, że nie gra bo jest słabszy do Sarkiego... Koleś tak mocny na nogach, że po zderzeniu z Issa Ba straciłby przytomność na tydzień.

Odpowiedz cytując