Dive Pirate napisał(a):

|
Stawiam teze ze Kumah nie gra bo to grajek Kwietnia. Tak wyczytalem na forum i tylko lacze fakty.
|
A ja stawiam teze, że nie gra bo jest słabszy do Sarkiego... Koleś tak mocny na nogach, że po zderzeniu z Issa Ba straciłby przytomność na tydzień.