szprotson napisał(a):

naprawde uważasz ze trener jest tak ślepy ze nie widzi na treningu ze pilkarz Szota jest leszy niż Niepsuj?
Naprawde uważasz ze on jest tak słabym selekcjonerem, oceniaczem potencjału ? Kurcze, no ale ma przeciez Jopika który mu pomaga czy Kmiecika, oni tez sa tacy chujowi i nie widzą tego ze na treningu Szota zjada Niepsuja?
Mi sie jednak wydaje żę widzą, i gra lepszy, a nie ze odbił komuś dupeczkę, to nie było by fair.
|
Dokładnie tak uważam, że jest słabym selekcjonerem. Kto najlepszego obecnie naszego ŚO Klemenza wystawia w kilku meczach na nieswojej pozycji

Automatycznie osłabiając dwie pozycje: ŚO bo zdejmuje z niej najlepszego naszego ŚO i pozycje na którą przestawiał Klemenza (czy to PO czy to DP), który potrafi grać jedynie na ŚO. Więc mam prawo uważać, że Stolarczyk i jego doradcy są fatalni.
Ale ja ci wytłumacze o co chodzi. Niepsuj to AUTORSKI pomysł Stolara więc jak by na niego nie stawiał to przyznał by się do błedu. a jak widzimy choćby po wczorajszej konferencji po meczu- on tego nie potrafi.
Janicki czemu jest tak forowany? nawet po tak fatalnym meczu jak w Wawie gdzie parodiował gre w piłke, gość wychodzi znowu. Zamiast przywrócić Sadloka na ŚO do Klemenza, bądź już nawet Wasyla. Ale tu znowu Janickiego ściągał Stolar.