Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 05.11.2019, 12:20
szprotson napisał(a):Wyświetl post
naprawde uważasz ze trener jest tak ślepy ze nie widzi na treningu ze pilkarz Szota jest leszy niż Niepsuj?
Naprawde uważasz ze on jest tak słabym selekcjonerem, oceniaczem potencjału ? Kurcze, no ale ma przeciez Jopika który mu pomaga czy Kmiecika, oni tez sa tacy chujowi i nie widzą tego ze na treningu Szota zjada Niepsuja?
Mi sie jednak wydaje żę widzą, i gra lepszy, a nie ze odbił komuś dupeczkę, to nie było by fair.
Dokładnie tak uważam, że jest słabym selekcjonerem. Kto najlepszego obecnie naszego ŚO Klemenza wystawia w kilku meczach na nieswojej pozycji Automatycznie osłabiając dwie pozycje: ŚO bo zdejmuje z niej najlepszego naszego ŚO i pozycje na którą przestawiał Klemenza (czy to PO czy to DP), który potrafi grać jedynie na ŚO. Więc mam prawo uważać, że Stolarczyk i jego doradcy są fatalni.
Ale ja ci wytłumacze o co chodzi. Niepsuj to AUTORSKI pomysł Stolara więc jak by na niego nie stawiał to przyznał by się do błedu. a jak widzimy choćby po wczorajszej konferencji po meczu- on tego nie potrafi.
Janicki czemu jest tak forowany? nawet po tak fatalnym meczu jak w Wawie gdzie parodiował gre w piłke, gość wychodzi znowu. Zamiast przywrócić Sadloka na ŚO do Klemenza, bądź już nawet Wasyla. Ale tu znowu Janickiego ściągał Stolar.
Odpowiedz cytując