wolfy napisał(a):

|
Skąd założenie że nie zagra gorzej od Niepsuja? To jest klasyczna bajka kibiców: "na pewno nie zagra gorzej niż...", a potem wychodzi i gra gorzej.
|
Chcę to właśnie sprawdzić. Szukam jakiejś alternatywy. Niepsuj jest fatalny. Ewentualnie Bury na prawej a na lewej Grabowski. nie wiem. W każdym razie na pewno Sadlok obok Klemenza na ŚO to najlepsza opcja.