Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 05.11.2019, 12:05
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Skąd założenie że nie zagra gorzej od Niepsuja? To jest klasyczna bajka kibiców: "na pewno nie zagra gorzej niż...", a potem wychodzi i gra gorzej.
Chcę to właśnie sprawdzić. Szukam jakiejś alternatywy. Niepsuj jest fatalny. Ewentualnie Bury na prawej a na lewej Grabowski. nie wiem. W każdym razie na pewno Sadlok obok Klemenza na ŚO to najlepsza opcja.
Odpowiedz cytując