Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1054
Stary 05.11.2019, 11:55
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Prawda. Dochodzi jeszcze do tego opinia klubu. My obecnie dysponujemy renomą klubu, który stoi na skraju przepaści, był okradany przez własnych kibiców, nie płaci na czas (albo wcale) piłkarzom i agentom, jest gnojony przez swoje miasto, gra fatalną piłkę, od kilku lat nie walczy o żadne większe sportowe cele i corocznie obniża poziom sportowy oraz bez przerwy ma problemy z wystawieniem normalnej jedenastki meczowej.

Już widzę te tabuny "solidnych ligowców" ustawiających się w kolejce do zatrudnienia. W końcu atmosfera na stadionie jest wyjątkowa i można się wypromować na zasadzie "będzie pan miał do CV".

Jest tylko jeden problem. Solidny ligowiec nie potrzebuje promocji. Tej potrzebują co najwyżej "ludzie na zakręcie", jak Niepsuj, Janicki czy Klemenz.
Pełna zgoda. Dlatego praktycznie jedyną szansą są obcokrajowcy zweryfikowani negatywnie przez poważny futbol ale tacy, którzy tutaj mogą się przez pół roku pokazać i podpisać kolejny kontrakt z innym klubem w Ekstraklapie bądź z holenderskim czy belgijskim średniakiem.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując