Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 05.11.2019, 11:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
W ilu meczach rezerw widziałeś Szota?
Krążą głosy, że Grabowski na lewej fatalny. Widziałem go w Poznaniu, faktycznie słaby.
Uważam, że Sadlok na lewej fatalny, nie umie wrzucić ani podłączyć się do akcji ofensywnej więc jestem za tym żeby dać na LO burlige(grywał tam). a Sadloka dać na ŚO gdzie rok temu wyglądał dobrze. uważam, że do Klemenza do pary na środek będzie optymalnie. Sadlok na środku lepszy od parodysty Janickiego, czy od Wasyla. Na prawej Niepsuja nie uznaje, uważam że jest fatalny, zupełnie gra bez pomyślunku, bez głowy. Szota wiem ze w młodej reprezentacji grywał na prawej więc zostaje on, skoro Bury na LO. Nie wiem jak zagra, ale wiem, że nie gorzej od Niepsuja.
Odpowiedz cytując