Temat
:
[XIV kolejka] Raków Częstochowa - Wisła Kraków, 04-11-2019, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline
#
11
05.11.2019, 11:15
szprotson
napisał(a):
Szota na prawej..to będzie gryzło!
W ataku Krzoska, na Poachera jak znalazł
Podobno Grabowski na lewej jest jeszcze gorszy. Więc bury na lewo (grywał tam) a Szota jako mniejsze zło na prawo. Przecież nie Niepsuj.
pawlozm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlozm
Znajdź inne posty napisane przez pawlozm