Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 05.11.2019, 10:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego wzieliśmy takich zawodników akurat? Świta coś? Czegoś nam brakuje przede wszystkim, hmmm?
Dyrektora sportowego, skautingu i rozumu.

Bo budżet - powtórzę to po raz kolejny - mamy na poziomie 9-12. miejsca w Ekstraklasie. Mniej więcej taki jak przed sezonem mistrzowskim miał Piast Gliwice.

Serio. Arki, Rakowa, ŁKS-u czy Korony nie stać na Janickiego czy Chukę.
Odpowiedz cytując