wolfy napisał(a):

|
A dlaczego wzieliśmy takich zawodników akurat? Świta coś? Czegoś nam brakuje przede wszystkim, hmmm?
|
Dyrektora sportowego, skautingu i rozumu.
Bo budżet - powtórzę to po raz kolejny - mamy na poziomie 9-12. miejsca w Ekstraklasie. Mniej więcej taki jak przed sezonem mistrzowskim miał Piast Gliwice.
Serio. Arki, Rakowa, ŁKS-u czy Korony nie stać na Janickiego czy Chukę.