Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 05.11.2019, 10:41
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Stolarczyk się wypalił, nie przelewa w piłkarzy wiary, a jedynie strach. Pogubił się strasznie i sądzę, że się nie wygrzebie. Do tego nie mamy skrzydeł. Z prawej Niepsuj i Boguski porażka, z lewej Sadlok i Chuca to samo.
Uważam, że Maciek musi wrócić na ŚO, i razem z Klemenzem tworzyć podstawową parę stoperów. Na prawej Burliga bądź Szota, na lewej grabowski bądź Burliga. Na prawym skrzydle do powrotu Kuby powinien grać Wojo, na lewym Mak. W środku, Basha i Silva, tuż za napastnikiem Vukan. W przypadku jesli kontuzja Bashy okaże się poważna, to Vukan i Silva a za napastnikiem Chuca. Na ataku po 45 minut buksa i Zdybowicz lub Drzazga.
Szota na prawej..to będzie gryzło!
W ataku Krzoska, na Poachera jak znalazł
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując