Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.11.2019, 10:15
Nie wiem jak można mieć jakieś pretensje konkretnie do Stolarczyka po wczorajszym meczu. Do dyspozycji miał zerową siłę ofensywną. Jedyne co mógł zrobić to ustawić drużynę defensywnie i liczyć na szczęście. Połowa planu pewnie posypała się na rozgrzewce, kiedy kontuzji doznał Basha. Nie wyobrażam sobie co trener mógł zrobić, żeby ten mecz wyglądał w naszym wykonaniu lepiej. Wynik był do przewidzenia. Prawie udało się dowieźć 0:0 grając asekuracyjnie i bez zbędnego kombinowania (czego wielu tutaj się otwarcie domagało). Wciąż przez niektórych przemawiają głównie emocje.

Jesteśmy w czarnej dupie i prawdopodobnie zostaniemy w niej aż do wiosny. Wzmocnienia kadry to jedyna nadzieja. Nie zmiana trenera.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując