Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 05.11.2019, 09:47
Po kilku ostatnich meczach na forum domagano się cofnięcia, zamurowania bramki i próby utrzymania zera z tyłu.

Dokładnie to zrobił Stolarczyk. O co macie do niego pretensje?

Tak poważniej to dla mnie wczorajszą taktyką, "sprzedaniem" swojej filozofii Stolarczyk pogrążył się totalnie. Końcówka pokazała, że Raków był słabiutki i jakbyśmy od początku postanowili grać na 2-3 a nie na 0-0 to mogliśmy stamtąd wyciągnąć punkty. Tak to nie ma ani punktów, ani stylu, ani jakiegokolwiek odbudowania mentalnego.

Myślę, że oczywistym jest, że Stolarczyk po Arce poleci, pytanie tylko kto za niego.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując