Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1033
Stary 05.11.2019, 09:34
szprotson napisał(a):Wyświetl post
chcialbym, ale jakos ciezko mi wierzyć ze :
a) za Macka przyjdzie jakikolwiek trener inny niz Mario Jop
b) jesli MS nie rozwiaze obustronnie to bez sensu placic odszkodowanie w sytuacji gdy my nie mamy kasy, lepiej ta kase na nowego trenera przeznaczyc na kontrakt 1 sensownego pilkarza.
c) jesli przyjdzie nawet Mourinho, jakos ciezko mi uwierzyc ze nagle Drzazga rozegra swoj trzeci dobry mecz w zyciu. Ci pilkarze ktorych mamy, sa, ....a mac w dupe jabana, slabi jak siki pająka.
Ja też tak mam. Nie ma chyba trenera który sprawi że grając z Pawłowskim nie będziemy mieli dziury w środku pola, bo on wszystkie pojedynki przegrywa, ew. się chowa. Bramki nie ma kto strzelić poza Brożkiem, reszta naszych "napastników" znika w trakcie meczu. Nie ma im zresztą kto dograć poza jednym Makiem.

Albo będą sensowne transfery albo nie widzę szans na utrzymanie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując