szprotson napisał(a):

chcialbym, ale jakos ciezko mi wierzyć ze :
a) za Macka przyjdzie jakikolwiek trener inny niz Mario Jop
b) jesli MS nie rozwiaze obustronnie to bez sensu placic odszkodowanie w sytuacji gdy my nie mamy kasy, lepiej ta kase na nowego trenera przeznaczyc na kontrakt 1 sensownego pilkarza.
c) jesli przyjdzie nawet Mourinho, jakos ciezko mi uwierzyc ze nagle Drzazga rozegra swoj trzeci dobry mecz w zyciu. Ci pilkarze ktorych mamy, sa, ....a mac w dupe jabana, slabi jak siki pająka.
|
Ja też tak mam. Nie ma chyba trenera który sprawi że grając z Pawłowskim nie będziemy mieli dziury w środku pola, bo on wszystkie pojedynki przegrywa, ew. się chowa. Bramki nie ma kto strzelić poza Brożkiem, reszta naszych "napastników" znika w trakcie meczu. Nie ma im zresztą kto dograć poza jednym Makiem.
Albo będą sensowne transfery albo nie widzę szans na utrzymanie.