Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 05.11.2019, 09:20
Stolarczyk jeśli sam nie odejdzie klub go nie zwolni bo tzreba by mu płacić nadal kasę - taka sytuacja byłą już przerabiana. Nie stać klubu na to.
Z Arka obawiam się ze zagrają na zwolnienie trenera i zwyciestwa nie będzie, co najwyżej remis po słabym meczu. Kibice Arki będą czy mają zakaz wyjazdowy jakiś?
Odpowiedz cytując