Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 05.11.2019, 08:56
Może jakaś internetowa zrzutka na pensje dla Nawalki i sztabu? Pytanie pół żartem ale bardziej serio.. wydaje mi się że to nie głupi pomysł.. też ma coś do udowodnienia, Wislak i kto jak nie on nauczy ich dyscypliny?
Odpowiedz cytując