Temat
:
[XIV kolejka] Raków Częstochowa - Wisła Kraków, 04-11-2019, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
144
05.11.2019, 08:56
Może jakaś internetowa zrzutka na pensje dla Nawalki i sztabu? Pytanie pół żartem ale bardziej serio.. wydaje mi się że to nie głupi pomysł.. też ma coś do udowodnienia, Wislak i kto jak nie on nauczy ich dyscypliny?
sevenheaven
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sevenheaven
Znajdź inne posty napisane przez sevenheaven