Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 05.11.2019, 08:11
Głosy ( w tej sytuacji słuszne) dlaczego Hoyo i reszty młodych nie gra...15 latkowie mają ratować honor Wisły bo nie ma kto grać...to pokazuje jaką drużyną jesteśmy.... Niestety broniłem trenera ale tu musi ktoś przyjść z jakimś pomysłem... tylko kto i czy coś z tą drużyną można jeszcze zrobić ? Ps może składka na Nawałkę, przynajmniej da im w dup.ę..pobudka o 4 00 rano i jazda... do I ligi...
Odpowiedz cytując