|
Głosy ( w tej sytuacji słuszne) dlaczego Hoyo i reszty młodych nie gra...15 latkowie mają ratować honor Wisły bo nie ma kto grać...to pokazuje jaką drużyną jesteśmy.... Niestety broniłem trenera ale tu musi ktoś przyjść z jakimś pomysłem... tylko kto i czy coś z tą drużyną można jeszcze zrobić ? Ps może składka na Nawałkę, przynajmniej da im w dup.ę..pobudka o 4 00 rano i jazda... do I ligi...
|