|
jestemy mistrzami w posiadaniu pilki na wlasnej polowie. Szkoda, ze bramka przeciwnika jest na tej drugiej.
Nie wiem czemu wychodzi Chuca a nie np Kumah. Tyle szans dostal ten pierwszy i zawsze ubiera czapke niewidke. Nie wiem jak gra Kumah ale pewnie nie jest gorszy.
Mecz zenujacy i nudny. My nie robimy zadnej sensownej akcji. Widac, ze tu nic nie funkcjonuje
|