Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 05.11.2019, 07:15
jestemy mistrzami w posiadaniu pilki na wlasnej polowie. Szkoda, ze bramka przeciwnika jest na tej drugiej.


Nie wiem czemu wychodzi Chuca a nie np Kumah. Tyle szans dostal ten pierwszy i zawsze ubiera czapke niewidke. Nie wiem jak gra Kumah ale pewnie nie jest gorszy.


Mecz zenujacy i nudny. My nie robimy zadnej sensownej akcji. Widac, ze tu nic nie funkcjonuje
Odpowiedz cytując