Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 05.11.2019, 07:10
Gralismy na 0:0

widac bylo, ze atak i pomoc nie istnieja. W tym skladzie to pewnie tylko z oldbojami mozna wygrac

i sie jeblo.


Nie rozumiem decyzji personalnych dlaczego graja ci co graja inni sa jeszcze gorsi
Odpowiedz cytując