Temat
:
[XIV kolejka] Raków Częstochowa - Wisła Kraków, 04-11-2019, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline
#
137
05.11.2019, 07:10
Gralismy na 0:0
widac bylo, ze atak i pomoc nie istnieja. W tym skladzie to pewnie tylko z oldbojami mozna wygrac
i sie jeblo.
Nie rozumiem decyzji personalnych dlaczego graja ci co graja inni sa jeszcze gorsi
Fugiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fugiel
Znajdź inne posty napisane przez Fugiel