Temat
:
Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
Od: 08.2011
Offline
#
1022
05.11.2019, 00:46
A gdzie napisałem, że go bronię? Twierdzę, że zmiana trenera nic nie da z obecną kadrą. Jest słabsza niż w poprzednich sezonach.
Franeklowcabramek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Franeklowcabramek
Znajdź inne posty napisane przez Franeklowcabramek