|
Nie napisałem, że dużo jak na trenera, a dużo jak na zwykłego człowieka. No chyba, że Pan Stolarczyk przyzwyczajony żyć na niewiadomo jakim luksusie, ale to już nie do mnie pytanie i nie do mnie ocena.
Jeśli uważasz, że branie 10 tys zł za takie dziadostwo jakie odwala, to nie dużo... cóż, nie mamy o czym dyskutować.
|