Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 05.11.2019, 00:43
Nie napisałem, że dużo jak na trenera, a dużo jak na zwykłego człowieka. No chyba, że Pan Stolarczyk przyzwyczajony żyć na niewiadomo jakim luksusie, ale to już nie do mnie pytanie i nie do mnie ocena.
Jeśli uważasz, że branie 10 tys zł za takie dziadostwo jakie odwala, to nie dużo... cóż, nie mamy o czym dyskutować.
Odpowiedz cytując