Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1020
Stary 05.11.2019, 00:38
Niestety , ale prawda jest taka, że trener ma zawodników jakich ma - słabych. Nie można porównywać ich do kadry jak biła Legię 4:0, bo nawet jeśli większość piłkarzy tych samych to drużyna zupełnie inna. Ta kadra jest za wąska, a niektórzy tutaj wymieniają Okukę, Engela czy Kiko. Oni też by nic nie zdziałali z tymi zawodnikami. Przygotowania do sezonu i "Wzmocnienia" okazały się osłabieniem. Po odejściu bramkostrzelnego Kolara czy Zdenka Wisła sprowadziła Zdybowicza. Po odejściu Pietrzaka - Niepsuja, a po odejściu Arsenica - Klemenza. No tak się nie da, Nie da się bez pieniędzy i odpowiedniego dyrektora sportowego, który wraz z prezesem nakreśli kierunek tej drużynie. Prezesa nie ma (wiceprezes się nie liczy), dyrektora sportowego też chyba nie ma i tamtej drużyny z charakterem też już nie ma. Żaden trener tu moim zdaniem nie pomoże z obecną kadrą.
Odpowiedz cytując