Proszę Cię Kuby już nie mieszaj w to. Nikt tutaj nie pisał o hotelach i gruntach, na które mieli chrapkę. Po prostu spróbowali pomóc bez żadnego ryzyka, a z lekką korzyścią mimo wszystko i to cała filozofia.
Serek mniejsza z tym jeśli każdemu zależy na Wiśle i cała dyskusja mieści się w granicach dobrego smaku
