Karherop napisał(a):

Drogi Zarządzie, pora się pogodzić z tym że coś się skończyło. Pan Stolarczyk nie podniesie nas z kryzysu. Tak bywa w piłce. Po co ciągnąć ten związek na siłę?
Z szacunku dla trenera? Z szacunku dla niego to nie powinniśmy mu dawać kolejnych okazji aby dołowac kibiców...
|
Zakładam że z szacunku do stanu konta klubowego niestety. Jakby nam Sobola nie podprowadzili pewnie już by prowadził drużynę.