Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1018
Stary 05.11.2019, 00:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Drogi Zarządzie, pora się pogodzić z tym że coś się skończyło. Pan Stolarczyk nie podniesie nas z kryzysu. Tak bywa w piłce. Po co ciągnąć ten związek na siłę?

Z szacunku dla trenera? Z szacunku dla niego to nie powinniśmy mu dawać kolejnych okazji aby dołowac kibiców...
Zakładam że z szacunku do stanu konta klubowego niestety. Jakby nam Sobola nie podprowadzili pewnie już by prowadził drużynę.
Odpowiedz cytując