|
Tak, dziwi mnie czepianie sie i atakowanie ludzi, ktorzy przeprowadzili nas przez to co przechodzilismy w styczniu. Dlatego w tym kraju pilka jest gdzie jest i nigdy z obsranego kibla nie wyjdzie. Jedyne co mozna osiagnac za zaangazowanie sie w pilke w Polsce, to predzej czy pozniej po kilku porazkach obrzucenie gownem i obrzyganie przez wszystkowiedzaca, nieomylna holote z dostepem do klawiatury. Oczywiscie w ogromnej wiekszosci poukrywana pod losowym obrazkiem z neta i przypadkowym zbitkiem liter w nicku. Ostatnie, naprawde ostatnie na co powinny patrzec osoby zarzadzajace tym klubem, to na zdanie chóru twitterowego czy forumowego. Juz predzej powinni sie horoskopami posilkowac.
|