Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21186
Stary 04.11.2019, 23:59
Zapytajcie się pana Kwietnia (bo dla Wiślaków to Pan Kwiecień) co sądzi o korpo.......eniu pana Obidzyńskiego. I jaki to ma wpływ na faktyczne zarządzanie klubem sportowym w naszej sytuacji.


Tyle, więcej nie napiszę.
Odpowiedz cytując