sevenheaven napisał(a):

|
@Ajax już nie przesadzaj.. bo 4 bańki to wyłożyli wszyscy, a ponad milion złotych w świecie IT to są grosze, nawet na polskie warunki (tylko zwykłemu zjadaczowi chleba wydaje się ta kwota niewyobrażalna)
|
Poprawiłem. Takie groszem to nie są oczywiście że kontrakty opiewają na dużo większe pieniądze i że firma Królewskiego nie upadnie. Jest wiele film w branży które za bańkę rocznie żyją. Ale nie zmienia to faktu, że nie jest to pożyczanie kasy bez strat i nagonka na Królewskiego jest po prostu bez sensu i chamska. Dlaczego nikt w takim razie tu po Kubie nie jedzie przecież też jest w trio. Też można bredzić, że dał kasę bez ryzyka, żeby wyciągnąć grunty i wypromować się pod kontrakty reklamowe.