Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21184
Stary 04.11.2019, 23:55
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
@Ajax już nie przesadzaj.. bo 4 bańki to wyłożyli wszyscy, a ponad milion złotych w świecie IT to są grosze, nawet na polskie warunki (tylko zwykłemu zjadaczowi chleba wydaje się ta kwota niewyobrażalna)
Poprawiłem. Takie groszem to nie są oczywiście że kontrakty opiewają na dużo większe pieniądze i że firma Królewskiego nie upadnie. Jest wiele film w branży które za bańkę rocznie żyją. Ale nie zmienia to faktu, że nie jest to pożyczanie kasy bez strat i nagonka na Królewskiego jest po prostu bez sensu i chamska. Dlaczego nikt w takim razie tu po Kubie nie jedzie przecież też jest w trio. Też można bredzić, że dał kasę bez ryzyka, żeby wyciągnąć grunty i wypromować się pod kontrakty reklamowe.
Odpowiedz cytując