|
Senior Member
Offline
|
#132

04.11.2019, 23:33
|
leszekpw napisał(a): 
Mecz bez historii, bez nawet udawania że coś im się chce grać. Po porażce 0:7 powinni gryźć trawę, a tu gra do tyłu obrona, bramkarz.
Co do Stolarczyka, dziwicie się, że ma w nosie honor, dumę i przyspawał się do stołka.
Pensyjkę bierze nie zgorszą, wie, że po takiej serii porażek nikt a nikt nie zatrudni go w naszej ekstraklasie, to co tu się dziwić.
A zarząd tolerując dalej Stolarczyka, dokłada kamyczek do tego ogródka chwastów. Niestety taka prawda.
|
Ile ta pensja wynosi?
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
|
|