Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 04.11.2019, 23:33
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Mecz bez historii, bez nawet udawania że coś im się chce grać. Po porażce 0:7 powinni gryźć trawę, a tu gra do tyłu obrona, bramkarz.

Co do Stolarczyka, dziwicie się, że ma w nosie honor, dumę i przyspawał się do stołka.
Pensyjkę bierze nie zgorszą, wie, że po takiej serii porażek nikt a nikt nie zatrudni go w naszej ekstraklasie, to co tu się dziwić.

A zarząd tolerując dalej Stolarczyka, dokłada kamyczek do tego ogródka chwastów. Niestety taka prawda.
Ile ta pensja wynosi?
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując