|
Ciężko mi dyskutować, bo ponoszą mnie emocje, za bardzo zależy mi na klubie kiedy widzę ślepotę ludzi.
Czytajcie posty użytkownika master17, oddają to co się dzieje idealnie i bez emocji.
Oczywiście lepiej zamknąć oczy, to wygodne wyjście, czekajcie na post Królewskiego z Dubaju, aha, no i jego startup może się wywalić przez zaangażowanie w Wisłę, bo w przeciwnym wypadku robiłby hajsy w innej galaktyce lol
|