Stelio napisał(a):

|
Jedyne co można im zarzucić to brak rozeznania w biznesie piłkarskim
|
Nie żebym coś, ale czy to nie powinien być akurat podstawowy wyznacznik zarządzania klubem? Zwłaszcza jeśli nie ma się pieniędzy na to, żeby to traktować jak hobby, do którego się "dorzuca"?
OK, 4 mln uratowały istnienie klubu, ale teraz przetrwanie klubu zależy akurat od tego, żeby poradził sobie sportowo.