|
Najśmieszniejsze jest to, że robicie wielkich Wiślaków z gości, którzy mają tyle wspólnego z klubem co Sarapata, nic nie zaryzykowali, a przy okazji wypromowali własne osoby na skalę ogólnopolską.
A taki Kwiecień, który zawsze po cichu wspierał Wisłę został odsunięty na boczny tor.
No ale czarno-białe widzenie świata (w sensie każdy kto niby walczył z wsh to teraz święty) widze na tapecie, powodzenia
|