Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
solny
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
21159
04.11.2019, 23:03
Jeszcze się okaże że trzeba będzie płacić trójcy 4mln za odroczenie agonii o rok. Nie dość że przez złe decyzje transferowe spuszczą nas z ligi to jeszcze TS'owi smrodu narobią.
solny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do solny
Znajdź inne posty napisane przez solny