Wyświetl pojedynczy post
solny
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21159
Stary 04.11.2019, 23:03
Jeszcze się okaże że trzeba będzie płacić trójcy 4mln za odroczenie agonii o rok. Nie dość że przez złe decyzje transferowe spuszczą nas z ligi to jeszcze TS'owi smrodu narobią.
Odpowiedz cytując